Projektne aktivnosti

Projektne aktivnosti

Sudionici mobilnosti sretno su se vratili iz Milana 25. veljače 2020. u jutarnjim satima te im je određena samoizolacija u trajanju 14 dana. Svi učenici su zdravi i po isteku samoizolacije su prionuli školskim obavezama u online okruženju.

Povratak iz Milana je nažalost bio nešto što nismo mogli predvidjeti, no to nas nije spriječilo da nastavimo s projektnim aktivnostima u opsegu koji nam platforma Teams omogućava rad.

Kao proizvod timskog rada učenika – sudionika mobilnosti nastala je prezentacija kojom su htjeli prenijeti svoja iskustva razrednim kolegama te ih na taj način motivirati za uključivanje u projekte. Prezentacija je prikazana u razrednim kanalima razreda 2.4, 2.2, 3.2 i 3.4, a pratili su je komentari i rasprava.

U prilogu se nalazi prezentacija.Skip to content