Obavijest o financiranju liječničkih pregleda za deficitarna zanimanja

Obavijest o financiranju liječničkih pregleda za deficitarna zanimanja

 

Hrvatski zavod za zapošljavanje – Područna služba Rijeka uputio je školama dopis s obavijesti o financiranju liječničkih pregleda specijalista medicine rada za deficitarna zanimanja učenicima osmih razreda osnovnih škola u Primorsko-goranskoj županiji. Svi učenici koji planiraju upisati jedno od deficitarnih zanimanja (CNC operater, stolar, zidar, instalater grijanja i klimatizacije, vodoinstalater, bravar, mesar, soboslikar – ličilac, keramičar – oblagač, slastičar) moraju podignuti uputnicu u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje PS Rijeka – Odsjek za profesionalno usmjeravanje i obrazovanje ili u ispostavama HZZ PS Rijeka.

Uputnice se izdaju isključivo tijekom provedbe upisa, a pregledi se mogu obaviti na tri lokacije:

    • učenici s područja Rijeke i bliže okolice – Ustanova za zdravstvenu skrb Pro Vita – Trpimirova 2, Rijeka
    • učenici s područja Gorskog kotara – Ustanova za zdravstvenu skrb Adria Medic za medicinu rada – Miroslava Belušića 9, Pazin; Poslovna jedinica Delnice, Supilova 20, Delnice
    • učenici s područja Crikvenice, Novog Vinodolskog, Raba, Malog Lošinja i Cresa – Ustanova za zdravstvenu skrb za medicinu rada i sporta – Medris, Riva 16, Rijeka

 Skip to content