Udruženje obrtnika Rijeka, Bakar, Kraljevica, Čavle i Kostrena nagradilo učenike generacije

Udruženje obrtnika Rijeka, Bakar, Kraljevica, Čavle i Kostrena nagradilo učenike generacije

Udruženje obrtnika Rijeka, Bakar, Kraljevica, Čavle i Kostrena je dana 6.5.2022. dodijelilo novčane nagrade učenicima generacije iz sedam strukovnih škola. Među nagrađenim učenicima je i naš Kristijan Margarin, učenik završnoga razreda u zanimanju CNC operater. Kristijan se tijekom svoga školovanja iskazao uzornim ponašanjem, odličnim ocjenama i predanim radom, a i poslodavac kod kojega Kristijan obavlja praktičnu nastavu ima samo riječi hvale. Nastavničko vijeće je stoga sa zadovoljstvom većinskim brojem glasova odabralo Kristijana za učenika generacije.

Čestitke Kristijanu i njegovom razredniku, te ostalim učenicima-dobitnicima nagrade Udruženja.

Detaljnije informacije o održanoj dodijeli se nalaze na poveznici: https://bit.ly/3NAlyPSSkip to content