Posjet djelatnika Porschea Hrvatska i edukacija u praktikumu automehatronike

Posjet djelatnika Porschea Hrvatska i edukacija u praktikumu automehatronike

U petak 27.5.2022. imali smo čast ugostiti djelatnike Porschea Hrvatska – voditeljicu marketinga gospođu Anju Gadža i servisnog tehničara Marijana Bohaneca. Goste su u praktikumu automehatronike dočekale stručna suradnica školska psihologinja Senka Tomljanović – Manestar i stručna suradnica školska knjižničarka Anita Pešut s profesorima Emilom Segulinom, Mladenom Ponjavićem i Ivanom Bandić. Događaj je upriličen povodom vrijedne donacije edukacijskog vozila Volkswagen Turan Strojarskoj školi čime je postignuta jedna viša razina izvođenja praktične nastave u školi. Važno je napomenuti kako je vozilo izrađeno isključivo u svrhu edukacije te kao takvo se prethodno koristilo u radionicama Porschea Hrvatska, a na vozilu je moguće simulirati 20 grešaka. Osim što su profesori stručnih predmeta bili upoznati s mogućnostima doniranog vozila, učenici razreda 3.4 su također sudjelovali na predstavljanju i edukaciji tijekom koje im je gospodin Bohanec iznio cijeli niz vrijednih informacija i mogućnosti primjene autodijagnostike.

Ovom prilikom želimo zahvaliti djelatnicima Porschea Hrvatska te se veselimo predstojećim suradnjama.

Cijeli događaj je i medijski popraćen, te je moguće pogledati više i na poveznicama https://bit.ly/3GztoqN i https://bit.ly/390iFJESkip to content