Uspjeh naših učenika na 6. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa za srednje škole

Uspjeh naših učenika na 6. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa za srednje škole

 

Učenici razreda 1.2 i 1.3 pod mentorstvom nastavnice stručne prakse ing. Dubravke Bilić sudjelovali su na 6. državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa za srednjoškolce na Prometnoj Učilici. Natjecanje za školsku godinu 2023./2024. krenulo je 01.10.2023. i završilo 21.12.2023., a odvijalo se u nekoliko etapa. Naša škola se prvi put uključila ovo godine u natjecanje i ostvarila je najbolji plasman među novopridošlim školama, te osvojila pehar za najboljeg novaka. Učenik Matteo Pavković iz razreda 1.2 je ostvario najbolji pojedinačni rezultat na razini škole.

Sve informacije o natjecanju i sudionicima možete pogledati na https://ucilica.skole.hr/srednja. Svim sudionicima i mentorima upućujemo čestitke, te se veselimo novom krugu natjecanja.

 Skip to content