3. mjesto na Smotri WorldSkills Croatia 2024. i odlazak na Državno natjecanje u Zagreb

3. mjesto na Smotri WorldSkills Croatia 2024. i odlazak na Državno natjecanje u Zagreb

 

Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja Rijeka sudjelovala je s radom Šarena Uskrsna jaja u kategoriji Strojarstvo, brodogradnja i metalurgija. Ovim plasmanom naši učenici Patrik Vlaše, Antonio Maričić i Alex Medved iz razreda 1.3 pod vodstvom mentorice nastavnice Dubravke Bilić, osigurali su predstavljanje svoga rada u sklopu Državnog natjecanja učenika strukovnih škola WSC 2024 koje se ove godine održava od 13. do 15. svibnja na Zagrebačkom Velesajmu i 3. mjesto odlukom stručnog povjerenstva i online izborom.

 

Videouradak nagrađenog rada dostupan je na YouTube kanalu organizatora: WorldSkills

 

 

ČESTITAMO!!Skip to content